Çarşamba, 16 Ocak 2013 20:15
Yazdır PDF

Hakkımızda

1994 yılında kurulan kırtasiye sektörünün öncü firmalarından
Selkar Office Center Ltd. Şti. kuruluşundan bugüne dek koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve ilkeli ticaretiyle başarısını senelere yaymış bir kuruluştur.

Kaşe sektörüne adım attıktan kısa bir süre sonra Trotec Engravin Systems Trotec laser engraving technology mci sistemine geçen 4 firmadan biridir.

İnternet ortamında varoluş amacımız ürettiğimiz art değeri yüksek  ürünlerin son kullanıcıya ulaşmasında hem fiyat uygunluğunu sağlamak    hemde tüketimi ihtiyaçlara göre yönlendirmek, kısacası müşterilerimizin    elma ile armudu ayırt etmesini sağlamaktır.

Bu sebeple sitemiz esas amaçla online satış sitesi değil daha ziyade son kullanıcının doğru ürünü kullanmasını sağlamak için kurulmuştur.

Her Lazer Kaşe Makinası Trotec Değildir!!
Trotec laser engraving technology ile üretilen kaşeler ucuz, çin ithali ve kalitesiz makinalardan çok daha net temiz ve hatasız baskı yapar bu yüzden işleriniz aksamaz ve prestijiniz küçük ayrıntılarda yok olup gitmez.
Firmanızın kaşesi belki henüz birkaç defa satış yaptığınız belki de henüz görmediğiniz potansiyel müşteriniz için en az kartvizitiniz kadar önemli  bir referanstır. Bu yüzden sizi uyarıyoruz her lazer makina trotec değildir !!


Siz değerli müşterilemize kaliteli hizmet sunmanın vermiş olduğu haklı gururu yaşarken emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

LAZER KAŞE EKİBİ

 

SELKAR OFFICE CENTER & LAZER KAŞE TÜM YAPTIĞI SATIŞLARDA VE VERDİĞİ HİZMETLERDE SIFIR HATAYI GARANTİ EDER!!